Здійснено інспектування в с.Старий Коврай та с.Мирне

Дата: 02.03.2020 09:24

26.02.2020 року  з метою поліпшення соціального захисту дітей та запобігання дитячій безпритульності та бездоглядності комісією у складі начальника служби у справах дітей Чорнобаївської РДА Волоха Ю.М., провідного фахівця із соціальної роботи Рудянчук М.О.,представника Староковрайської  сільської ради  Танцюри С.М. було здійснено інспектування в с.Старий Коврай та с.Мирне.

Сьогодні, на жаль, не всі батьки сумлінно виконують свої батьківські обв'язки. Багато дітей не мають достатньої уваги та турботи з боку батьків, а деякі взагалі залишаються без батьківської опіки.

З метою планового обстеження умов проживання категорійних дітей було здійснено візит в сімю опікуна, в якій виховується 2 дітей. На момент обстеження у будинку перебували опікун та дідусь дітей. Діти забезпечені всим необхідним для розвитку, виховання та навчання.

А також проінспектовіано  2 сім’ї,  які опинилися в складних життєвих обставинах, де яких виховується 3 дітей.

При відвідуванні сімей  з’ясовано, що основними проблемами батьків є: зловживання спиртними напоями, безробіття, низький рівень виховного потенціалу батьків, невпорядкований спосіб життя, неналежне утримання дітей та догляд за ними.

За результатами проведеної роботи складено акти обстежень умов проживання сімей, з батьками проведена профілактично-роз’яснювальна робота щодо належного виконання батьківських обов’язків.

Провідний фахівець

із соціальної роботи РЦСССДМ                                         М.О. Рудянчук