A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Чорнобаївська районна державна адміністрація
Черкаська область, Чорнобаївський район

Підсумки VIІІ відкритого Чемпіонату Чорнобаївського району з футзалу серед команд Першої ліги

Дата: 24.02.2020 14:02
Кількість переглядів: 640

Протягом грудня – лютого пройшов VIІІ  відкритий чемпіонат Чорнобаївського району з футзалу серед команд Першої ліги організований Федерацією футболу Чорнобаївського району, районним фізкультурно-оздоровчим клубом та відділом культури, молоді та спорту Чорнобаївської РДА. В змаганнях взяло участь 8 команд. За підсумками змагань, які проводили голова Федерації футболу Чорнобаївського району Батурін Юрій Володимирович та начальник відділу культури, молоді та спорту Шаповал Світлана Станіславівна.

Вперше чемпіоном стала команда Великої Бурімки (інструктор по спорту Кравченко Сергій, капітан Шостака Євген ).

Друге місце другий рік поспіль посіла команда села Мельники (інструктор по спорту та капітан Музика Юрій). 

  Бронзовим призером стала команда села Лукашівка (інструктор по спорту Яременко Володимир, капітан Колотій Владислав ).

За результатами опитування серед команд, арбітрів та вболівальників кращим гравцем визнаний Лахтіонов Микола (Лукашівка), кращим воротарем Стіпаненко Сергій (Мельники), кращим бомбардиром із 37 м’ячами став Іващенко Владислав (Мельники), приз чесної гри отримала команда  с.Вереміївка (інструктор по спорту Стадник Сергій), кращим арбітром став Клименко Олександр, кращим меценатом визнано Великобурімську сільську раду та СТОВ «Маяк», кращими інструкторами по спорту стали Музика Юрій (Мельники), Кравченко Сергій (Велика Бурімка) та Яременко Володимир (Лукашівка) . Команди нагороджені дипломами, кубками, гравці медалями. Кращі із кращих нагороджені грамотами та статуетками.

Підсумкова турнірна таблиця серед команд першої ліги Чорнобаївського району з футзалу 2019-2020 років

М

Команда

Ігри

Виграші

Нічиї

Поразки

Мячі

Очки

1

Велика Бурімка

10

9

-

1

75-38

27

2

Мельники

10

9

-

1

82-40

27

3

Лукашівка

10

6

-

4

71-46

18

4

Жовнине

10

3

-

7

41-71

9

5

Новоукраїнка

7

3

-

4

29-42

9

6

Темна Конячка

7

1

1

5

34-44

4

7

Вереміївка

7

1

1

5

24-47

4

8

Промбетон

7

1

-

6

20-48

3

                                                І тур 08.12.2019

                            Вереміївка - Новоукраїнка 3-8

                            Мельники - Жовнине   13-6

                            Темна Конячка – Лукашівка 5-6   

                            Промбетон - Велика Бурімка  3-9                                        

                            ІІ тур 15.12.2019

                            Промбетон – Мельники  2-11

                            Темна Конячка  – Велика Бурімка 2-7

                             Новоукраїнка – Лукашівка 3-11

                            Вереміївка - Жовнине 1-4

                            ІІІ тур 22.12.2019

                            Новоукраїнка – Велика Бурімка 4-8

                            Вереміївка - Лукашівка  5-11

                            Жовнине – Промбетон 3-4

                            Мельники – Темна Конячка  13-6                                                                                         

                            ІV тур 05.01.2020

                            Жовнине – Темна Конячка 6-4

                            Новоукраїнка – Мельники 1-5

                            Лукашівка - Велика Бурімка 3-6

                            Промбетон - Вереміївка 4-5

                            V тур 12.01.2020

                            Вереміївка - Велика Бурімка 3-7

                            Темна Конячка - Промбетон 8-2

                            Лукашівка - Мельники 3-5

                            Жовнине – Новоукраїнка 9-2

                            VІ тур із 19.01.2020 зіграний 02.02.2020

                            Жовнине - Лукашівка  2-9   

                            Темна Конячка –Вереміївка 4-4

                            Велика Бурімка - Мельники 11-4

                            Промбетон - Новоукраїнка  1-5                                  

                            VІІ тур 26.01.2020

                            Вереміївка – Мельники 3-9

                            Лукашівка – Промбетон  7-4

                            Темна Конячка – Новоукраїнка 5-6

                            Велика Бурімка - Жовнине 9-3

                                                                Фінальний етап

                                                                        І тур 09.02.2020

                                              Мельники – Лукашівка 6-4

                                               Жовнине – Велика Бурімка 4-

                                                             ІІ тур 16.02.2020

                                                  Лукашівка - Жовнине 10-2

                                              Велика Бурімка - Мельники 2-5

                                                              ІІІ тур 23.02.2020

                                                     Мельники – Жовнине 11-2

                                                 Велика Бурімка - Лукашівка 8-7

Федерація футболу Чорнобаївського району 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь