Деклараційна кампанія - 2020.

Дата: 25.02.2020 12:33

Головне управління ДПС у Черкаській області нагадує громадянам Черкащини про обов’язок декларування доходів за 2019 рік до 1 травня 2020 року.

Платник податків може обрати зручний для себе спосіб подачі декларації:

- особисто або уповноваженою на це особою;

- надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

- засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу (через «Електронний кабінет»).

Нагадуємо, що обов’язок подання декларації у платників податків виникає при отриманні:

- іноземного доходу;

- доходів від інших фізичних осіб, які не зареєстровані підприємцями (доходи від продажу або надання в оренду рухомого та нерухомого майна;  успадкування або отримання в подарунок майна не від членів сім’ї першого та другого ступенів споріднення, продажу власної сільгосппродукції тощо);

- оподатковуваних доходів від податкових агентів, які не оподатковано при їх виплаті, зокрема, прощені банківські кредити, інвестиційні доходи.

Водночас нагадуємо, що платники податків можуть задекларувати право на податкову знижку до 31.12.2020.