У Чорнобаї 22 лютого відбувся відкритий турнір із шахів пам’яті Анатолія Ідова

Дата: 23.02.2020 10:59

У Чорнобаї  22 лютого  відбувся відкритий турнір із шахів пам’яті Анатолія Ідова, який 30  років своєї трудової діяльності присвятив розвитку спорту в районі.Фото без опису

Шаховий турнір зібрав вісімнадцять  учасників різного віку та рівня підготовки, представників з Чорнобаївського, Золотоніського, Черкаського, Канівського, Смілянського районів – та міста Черкаси. Наймолодшому учаснику змагання Яненку Денису (м. Сміла) було вісім років, найстаршому Іванову Івану (с.Васютинці) – вісімдесят три роки.

Цей турнір проводився з ініціативи районної державної адміністрації та за підтримки почесного голови Асоціації «Незалежне об’єднання сільськогосподарських підприємств Чорнобаївського району» Петра Душейка та Черкаської обласної федерації шахів.

До присутніх звернулася перший заступник голови Чорнобаївської районної державної адміністрації Валентина Стилик .Фото без опису

•  Ми вшановуємо світлу пам’ять людини, яка більше тридцяти років свого життя віддала розвитку фізичної культури і спорту в районі.  Анатолій Володимирович займався багатьма видами спорту, але найбільше він умів і любив грати в шахи. Тому саме особисту відкриту першість району з шахів присвятили його пам’яті.

У  своєму виступі Петро Душейко наголосив про те що добре, що цей турнір започатковано, і я вважав для себе святим обов’язком відгукнутися і допомогти у його проведенні. Шахи – це щось більше, ніж просто гра. Це інтелектуальне проведення часу. Гра в шахи розширює кругозір, вчить думати, запам'ятовувати, порівнювати, логічно мислити, особливо вона корисна для дітей та молоді.Фото без опису

Голова Федерації шахів Сергій Жуган зазначив, що Федерація підтримує всі турніри та сприяє їх проведенню.

– Я радий, що цей турнір є і у моєму рідному Чорнобаї в пам’ять про людину, яка все життя присвятила спорту, і при якій я сам починав робити перші кроки в шахах, – сказав Сергій Борисович.

Шахові баталії в приміщенні Чорнобаївської ЗОШ №1, тривали більше 8 годин  і закінчилися пізно ввечері.Фото без опису

Переможці отримали грошові винагороди, грамоти та медалі.

У загальному заліку місця розподілилися так: перше місце отримав міжнародний майстер спорту з шахів Віктор Романчук (с.Руська Поляна), друге – міжнародний майстер спорту з шахів Юрій Воронов з Черкас, третє – кандидат в майстри спорту Олександр Кайтмазов  зі Сміли.

Із Чорнобаївського району приймали участь 6 шахістів. У районному заліку  здобули : І місце – Володимир Колісник (с.Крутьки) , ІІ і ІІІ місце з однаковою кількістю очків між собою розділили Серпутько Юрій (смт Чорнобай) та Іванов Іван (с. Васютинці).Фото без опису