Першим заступником голови проведено виїзний особистий прийом громадян в с. Богодухівка

Дата: 11.02.2020 16:17

В селі Богодухівка 11 лютого 2020 року першим заступником голови Чорнобаївської райдержадміністрації Валентиною Стилик проведено виїзний особистий прийом громадян.

Жителів села цікавило питання отримання пільг вчителів-пенсіонерів, функціонування будинку ветеранів, підвезення школярів до навчального закладу, оздоровлення пільгових категорій населення. Валентина Стилик надала роз’яснення щодо всіх питань, які цікавили жителів громади.

Під час виїзду перший заступник оглянула Богодухівський навчально-виховний комплекс „Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів”. Зосередила увагу на необхідності ремонту покрівлі приміщення НВК та дотриманні заходів безпечного і якісного харчування дітей в закладі.