ОСВІТНІЙ ПОРТАЛ – НОВИЙ ПРОЕКТ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

Дата: 24.01.2020 08:20

У державній службі зайнятості стартував новий проект для успішного працевлаштування українців – Освітній портал державної служби зайнятості.

Новий сервіс дозволить:

• розвивати особисті компетенції, затребувані на ринку праці;
  • отримати актуальну інформацію щодо пошуку роботи та підбору персоналу;
  • навчитися складати резюме сучасного формату та підготуватися до співбесіди з роботодавцем;
  • обрати освітні курси та вебінари для безробітних, зокрема ті, які проводяться центрами професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Портал сприятиме отриманню потрібної роботи кожному українцеві та кваліфікованого персоналу кожному роботодавцеві.

На сайті будуть впроваджуватися нові освітні програми, розроблені спільно з роботодавцями, проводитимуться вебінари та дистанційне навчання. Також дана платформа містить інформацію про ринок праці, вимоги роботодавців до претендентів на роботу.

На сьогодні  платформа вже містить курси щодо створення резюме на сайті, пошуку роботи своєї мрії, майстерності спілкування, підготовка професійних кадрів та запити роботодавців.

Завдяки новому сервісу працівники державної служби зайнятості  теж зможуть підвищувати свою кваліфікацію.

За інформацією Чорнобаївської районної філії

Черкаського обласного центру зайнятості