За 2019 рік від Черкаської області до бюджетів всіх рівнів надійшло 13,2 млрд. гривень податків

Дата: 17.01.2020 08:37

Як повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Дмитро Таран, за 2019 рік платники податків Черкащини сплатили до бюджетів всіх рівнів 13,2 млрд. грн. податків, зборів, платежів, що на 1,9 млрд. грн більше ніж у 2018 році.

Збір до державного бюджету України становить 5,9 млрд. гривень (+1 млрд. грн. порівняно з показником 2018 року).

За словами Дмитра Тарана, місцеві бюджети Черкаської області отримали 7,3 млрд. гривень. Порівнянно з 2018 роком надходження зросли на 891 млн. гривень. Зокрема, надійшло 4,5 млрд. грн. податку на доходи фізичних осіб, 1,1 млрд. грн. єдиного податку, 910 млн. грн. земельного податку, орендної плати за землю та 405 млн. грн. акцизного податку.

Також перераховані і одразу спрямовані на забезпечення пенсійного страхування та виконання державних соціальних виплат 5,3 млрд. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Порівняно з показником 2018 року перераховано на 763 млн. грн. більше.

Головне управління ДПС у Черкаській області дякує платникам за сумлінне виконання зобов’язань.