Шановні працівники органів місцевого самоврядування, ветерани!

Дата: 06.12.2019 07:42

Щиро вітаю вас із Днем місцевого самоврядування!

Цей день стоїть в ряду дат, пов’язаних із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії. Він об’єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя їх волі. Вам випала почесна і відповідальна місія – представляти громади, знати їх проблеми й докладати усіх зусиль для їх вирішення.

З нагоди свята висловлюю  вдячність депутатам рад різних рівнів за співпрацю у спільному вирішенні проблем району, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі.

Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток.

Бажаю від щирого серця — усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їхні запити та інтереси, міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх життєвих мрій і сподівань.

Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у спільній справі подальшого розвитку територіальних громад, відродженню сіл і селищ нашого району, зміцнення авторитету нашої держави в європейській спільноті і у всьому демократичному світі!

Із повагою  перший заступник голови райдержадміністрації            Валентина Стилик