Вшанували пам’ять славетного борця І.М.Піддубного

Дата: 29.11.2019 12:14

В рамках Другого сателітного симпозіуму наукової комісії UWW «Виклик та перспективи боротьби», який проходив 27-28 листопада 2019 року в м. Київ, його учасники з країн Польща, Узбекистан, Казахстан, Франція та Україна відвідали  малу батьківщину відомого на весь світ борця з греко-римської боротьби Івана Піддубного.

Делегацію щиро  зустріли хлібом-сіллю  в селі Красенівка перший заступник голови Чорнобаївської райдержадміністрації Валентина Стилик, Почесний голова асоціації «Незалежне об’єднання сільськогосподарських підприємств Чорнобаївського району», Президент  федерації  греко-римської боротьби  Черкаської області  Петро Душейко, Красенівський  сільський голова Олександр Вишня, директор СТОВ «Красенівське» Леонід Циба.

Також в заходах взяли участь начальник  управління  у справах сімї, молоді  та спорту Черкаської ОДА  Максим Зеленський, в.о. директора Департаменту культури і взаємозв'язків з громадськістю Черкаської  ОДА Людмила  Товстопят, виконавчий директор   федерації  греко-римської боротьби Черкаської  області Анатолій  Самоха.

Присутні поклали квіти до  памятника Івану Максимовичу Піддубному, віддавши шану відомому борцю.

Учасники заходу з цікавістю ознайомилися  з експозицією   Красенівського музею історії села імені І. Піддубного   та залишили відгуки про свої враження в Книзі  почесних гостей.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

аппарату райдержадміністрації