Проведено зариблення Кременчуцького водосховища

Дата: 28.11.2019 17:12

Фото без опису    На виконання обласної програми розвитку рибного господарства області для зариблення водойм Черкаської області в цілому було виділено 1 млн грн, з них на Кременчуцьке водосховище - 820 тис. грн.

28 листопада 2019 року проводилося зариблення Кременчуцького водосховища на території бувшого річпорту в с. Іркліїв Чорнобаївського району в кількості 18 тонн дрохрічок товстолоба реалізованого ДП «Ірклїївський розплідник рослиноїдних риб» придбаного за кошти обласного бюджету. В грузовому порту м. Черкаси випущено 12,4 тис. кг малька товстолобика. Всього для боротьби з синьо-зеленими водоростями в водосховище випущено 30374 кг малька товстолобика.

При зважуванні та відправці малька на ставках державного підприємства «Іркліївський розплідник рослиноїдних риб» були присутні керівник апарату Чорнобаївської райдержадміністрації Оксана Брагінець, директор Департаменту агропромислового розвитку Черкаської облдержадміністрації Ігор Колодка, депутат обласної ради Олександр Рябошлик, голова Іркліївської ОТГ Іван Поїздник, представники управління Державного агентства рибного господарства в Черкаській області (Черкаський рибоохоронний патруль), громадськості та активісти, кореспонденти.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації