Чорнобаївщина запалила свічки в пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років

Дата: 23.11.2019 20:56

Сьогодні на Чорнобаївщині відбулись поминальні заходи та мітинг-реквієм  за невинно убієнними голодом  1932-1933 років.

Біля пам’ятного знаку жертвам Голодомору та політичних репресій зібрались представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, духовенства, воїни АТО та ООС, учні місцевих навчальних закладів, жителі громади, аби вшанувати пам’ять про  закатованих голодом мирних жителів України.

Мало знайдеться у непростій історії не тільки України, але й світу таких жахливих трагедій, як Голодомор 32-33-го років XX століття, який слід розглядати окремою сторінкою нашої історії . На своєму шляху український народ зазнав чимало трагічних випробувань – однак все, що випало на його долю у той мирний час, затьмарило своєю жахливістю навіть воєнні лихоліття.

Люди вимирали цілими селами. Демографічні, соціально-економічні, історико-культурні наслідки тодішніх злодіянь Україна відчуває й досі.

Це був ретельно спланований геноцид проти українського народу. І ми зобов'язані  пам'ятати, яку жахливу ціну – заплатив український народ за право жити.

Близько 8 мільйонів невинних жертв, закатованих голодною смертю, покоїть українська земля. Вічна їм пам’ять! А нам, усім живим, вічна пересторога і настанова – жити і працювати так, щоб подібне ніколи не повторилося, щоб наші діти і онуки росли в щасливій і заможній державі.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян апарату РДА