Статистика ГУ ДПС у Черкаській області: новозареєстровані платники - 2019, видача та анулювання ліцензій

Дата: 11.11.2019 11:41

За повідомленням управління обслуговування платників Головного управління ДПС у Черкаській області за десять місяців поточного року кількість новозареєстрованих суб’єктів господарської діяльності регіону склала 7297, у т.ч. 1213 – юридичні особи та 6084 – фізичні. За січень – жовтень 2018 року зареєструвалися 8433 платників (у т.ч. 7204 ФОП).

Водночас на 1 листопада 2019 року припинено 5679 суб’єктів господарської діяльності: 568 юридичні особи та 5111 – ФОП. У січні – жовтні 2018 року було припинено 4936 платників: 347 юридичних осіб та 4589 фізичних осіб - підприємців.

Станом на 01.11.2019 зареєстровано платниками ПДВ 6509 суб`єктів господарювання, що на 199 більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Як поінформували в управлінні контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДПС у Черкаській області за результатами проведених цього року 181 фактичної перевірки застосовано 4804,5 тис.грн. фінансових санкцій за порушення порядку продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Зокрема виявлено зберігання та продаж фальсифікованих алкогольних напоїв, продаж алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пальним без ліцензії, неповнолітнім, без марок акцизного податку, у непризначеній тарі.

Від початку року анульовано 461 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 270 – тютюновими виробами, 6 ліцензій анульовано за продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім.

На сьогодні платникам, які здійснюють зберігання та/або продаж пального видано 283 ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним та 42 – на право зберігання.