УВАГА! Уп’яте на Черкащині відбудеться форум інститутів громадянського суспільства «ГРАНТуємо зміни 5.0»

Дата: 05.11.2019 11:42

7 листопада 2019 року з 08.30 до 17.00 відбудеться п’ятий ювілейний регіональний форум інститутів громадянського суспільства „ГРАНТуємо зміни 5.0“.

Сьогодні багато громад Черкащини можуть поділитись креативним та успішним досвідом реалізації цікавих громадських ініціатив та проектів. Тому цьогорічний форум відбуватиметься під гаслом: „Громади в дії: Люди – Ідеї – Ресурси“.

Упродовж форуму учасники зможуть відвідати або презентувати свою громадську організацію на Ярмарку громадських ініціатив, заслухати мотивуючідоповіді спікерів форуму, а також відвідати майстер-класи та практикуми.

Запрошуємо взяти участь та сприяти участі у форумі міських/селищних/сільських голів та інших зацікавлених осіб та розповсюдити google-форму для реєстрації за посиланням: https://cutt.ly/fev3PLc. Реєстрація
 є обов’язковою, кінцевий термін –23.00 04.11.2019.

Форум громадських ініціатив „ГРАНТуємо зміни 5.0“

Громади в дії: Люди→Ідеї→Ресурси

Дата та час: 7 листопада 2019 року, з 08.30 до 17.00

Місце: Черкаський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів, вул. Б. Вишневецького, 17