Сьогодні на Чорнобаївщині пройшли урочистості присвячені Дню працівників соціальної сфери

Дата: 01.11.2019 16:39

1 листопада, напередодні професійного свята,  відбулися урочистості в Чорнобаївському та Богодухівському стаціонарних відділеннях територіального центру.

До винуватців свята на гостини прибули перший заступник голови РДА Валентина Стилик, депутат районної  ради Костянтин Тітаренко та  благочинний  отець  Валерій Русняк, аби    привітати колективи з днем соціального працівника.

-  Це один з найкращих зразкових закладів району, де підопічні відчувають   себе упевнено й затишно. Адже вони забезпечені житлом, одягом, раціональним харчуванням, цілодобовим медичним обслуговуванням, стаціонарним лікуванням та усіма умовами, що сприяють адаптації громадян похилого віку  та людей з інвалідністю, - звернулась до присутніх Валентина Борисівна та подякувала керівнику територіального центру Світлані Гарнаті, яка  вже 16 років очолює колектив, та всім працівникам територіального центру за  повсякденну копітку працю, за щире серце, неспокійну вдачу і невичерпну енергію, - ви докладаєте чимало зусиль для того, щоб підтримати надію на краще життя, загладити біль і смуток хворих і немічних людей, оточити увагою і піклуванням тих, хто цього потребує.

Саме завдяки вашій праці і самовіддачі нам є чим гордитися, адже праця соціального працівника завжди була і залишається однією з найблагородніших в світі! – зазначила Валентина Борисівна та вручила грамоти та квіти найкращим працівникам відділень.

Костянтин Тітаренко теж привітав всіх зі святом та вручив квіти і  грошові винагороди за сумлінну працю, а отець Валерій всім Божого благословення.

Гості бажали  усім присутнім міцного здоров’я, щастя, активного довголіття, достатку, витримки, у життєвих випробуваннях, невичерпної енергії для творення добра, заслуженої шани та вдячності від людей.

Святкування проходило в дружній атмосфері, з імпровізованих сцен звучали музичні вітання від  народного аматорського вокального гурту Чорнобаївського РБК «Перевесло».

В цей же день   теплими словами  і найкращими побажаннями з нагоди свята перший заступник голови райдержадміністрації Валентина Стилик привітала колектив управління праці та соціального захисту населення РДА.

• У цей складний для держави час саме Ви забезпечуєте соціальну підтримку кожному,  хто її потребує, реалізуючи різні державні, обласні та  районні програми,  всіляко намагаєтесь  допомогти і підтримати  чорнобаївців у вирішенні  їх соціальних проблем.

Можна сказати, що соціальна сфера є своєрідним індикатором соціально-економічного стану держави, а серед послуг, що надає держава сьогодні соціальні послуги є найбільш затребуваними.

Тож саме на Ваші плечі лягає величезний тягар чужих проблем, болю, страждань. І люди Вам довіряють, йдуть до Вас з упевненістю, що знайдуть співчуття, підтримку і допомогу. Ваші заслуги перед громадою неможливо переоцінити.

За сумлінну працю,  високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток соціальної сфери Чорнобаївського району та з нагоди відзначення дня працівників соціальної сфери нагороджені:

1. АДАМЕНКО Ігор Анатолійович - двірник відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чорнобаївського району
  2. ВИРВИКИШКА Людмила Іванівна - молодша медична сестра з догляду за хворими відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чорнобаївського району
  3. ГАРНАТА Світлана Дмитрівна - директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чорнобаївського району
  4. ГРЯЗОН Світлана Валеріївна - молодша медична сестра з догляду за хворими відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чорнобаївського району
  5. ДОДОР Ольга Андріївна - головний спеціаліст відділу грошових виплат і компенсацій управління з питань праці і соціального захисту населення райдержадміністрації
  6. КАРАМШУК Світлана Михайлівна - молодша медична сестра (санітарка-ванниця) відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чорнобаївського району
  7. КОЛІСНІЧЕНКО Юлія Іванівна - інспектор з кадрів територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чорнобаївського району
  8. МАТЮША Антоніна Петрівна - фахівець із соціальної роботи Чорнобаївського районного центру соціальних служб для сім?ї, дітей та молоді
  9. ПУХА Людмила Олексіївна - молодша медична сестра з догляду за хворими відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чорнобаївського району
  10. ЧУПРУН Оксана Володимирівна - молодша медична сестра з догляду за хворими відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чорнобаївського району
  11. ЮРКОВСЬКИЙ Олександр Юрійович - начальник управління з питань праці і соціального захисту населення райдержадміністрації