Шановні працівники соціальної сфери!

Дата: 01.11.2019 07:40

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівника соціальної сфери!

Це свято по праву вважає своїм кожен, хто проявляє милосердя, творить добро не лише за службовим обов'язком, а й за велінням совісті та покликом душі.
У серці кожної людини є місце для поваги, людяності, щирості, любові та радості. Кожен прагне забезпеченості, стабільності, сімейного затишку. І працівники соціальної сфери безупинно працюють над збереженням цих якостей та ідеалів. Саме ви докладаєте чимало зусиль задля втілення сподівань у дійсність, покрашення умов життя та соціальний захист кожного жителя району.

Бажаю вам великих здобутків у вашій діяльності! Нехай ваша відданість своїй справі, високий професіоналізм сторицею відгукнуться вашим добробутом. Нехай зерна сердечності, добра, взаємодопомоги і миру, що ви сієте, подарують щедрий врожай людської вдячності, а перешкоди та випробування долі не зупиняють вас на досягнутому, а навпаки - спонукають до нових звершень!

Із повагою перший заступник голови РДА Валентина Стилик