A A A K K K
для людей з вадами зору
Чорнобаївська районна державна адміністрація
Черкаська область, Чорнобаївський район

Вихованка Чорнобаївської ДЮСШ Владислава Торопцева – срібна призерка молодіжного Чемпіонату світу з боротьби самбо

Дата: 17.10.2019 12:26
Кількість переглядів: 1419

Фото без опису

З 11 по 14 жовтня в столиці Узбекистану місті Ташкент пройшов  молодіжний Чемпіонат світу зі спортивного та бойового самбо 2019 року.
   У змаганнях взяли участь
чотири сотні спортсменів із 28-ми держав, які виборювали звання чемпіонів у 40 вагових категоріях, серед яких і наша землячка, курсантка 1-го курсу Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля, майстер спорту України з самбо, кандидат у майстри спорту з дзюдо Владислава Торопцева.
  У перший день змагань в особистому заліку у ваговій категорії 68 кг Владислава здобула срібну нагороду.

Традиційно українська збірна фінішувала серед лідерів медального рейтингу планетарного форуму  та здобула 17 призових місць, із них золотих - 3, срібних - 4, бронзових - 10. Загалом п'єдестал підкорили представники 20-ти країн.

За інформацією сектору у справах сім’ї,                                                                                         молоді та спорту Чорнобаївської РДА