Черкаська область, Чорнобаївський район

148 - річниця від дня народження Івана Максимовича Піддубного

Дата: 08.10.2019 15:11
Кількість переглядів: 376

Сьогодні  на малій Батьківщині всесвітньо відомого борця Івана Максимовича Піддубного в селі Красенівка проходили заходи з нагоди 148 - річниці від дня його народження.

В урочистостях взяли участь сільський голова Олександр Вишня, перший заступник  голови райдержадміністрації  Валентина Стилик, голова Черкаської федерації греко-римської боротьби, почесний голова асоціації «Незалежне об’єднання сільськогосподарських підприємств Чорнобаївського району» Петро Душейко,  настоятель Церкви Пресвятої Богородиці отець Олександр, жителі та учнівська молодь Красенівської громади.

З вітальними словами до  учасників мітингу звернулась перший заступник  голови райдержадміністрації Валентина Стилик.

• Іван Максимович Піддубний - гідно ніс спортивну славу, прославляючи нашу Батьківщину далеко за її межами, він і тепер залишається прикладом високого патріотизму та спортивного героїзму.

Український спортсмен-борець. Шестиразовий чемпіон світу з вільної боротьби, який понад 40 років був непереможним борцем світу, став  символом непереможної сили, блискучої майстерності і техніки, благородного духу і козацької звитяги. Він своїм прикладом довів, що для того, аби чогось досягти, потрібно дуже багато працювати.

Шануючи сьогодні славу про легендарного українського спортсмена Івана Піддубного,  наші земляки з гідністю роблять свій вагомий внесок у справу збереження країни, в забезпечення достатку та миру, в утвердження  української   державності, - зазначила Валентина Борисівна та звернулася до молодого покоління  із закликом завжди шанувати традиції своїх предків.

Під час мітингу з вітальними словами звернулись сільський голова Олександр Вишня та  Почесний голова асоціації «Незалежне об’єднання сільськогосподарських підприємств Чорнобаївського району» Петро Душейко, який зазначив, що  у жителів Чорнобаївщини є славне минуле, є щире бажання творити власне сьогодення, є світла віра в майбутнє України,  є Іван Піддубний приклад сили і незборимого національного духу, які спроможні об’єднувати націю.

Присутні вшанували пам'ять видатного земляка покладанням квітів до пам’ятника І.М.Піддубному.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату Чорнобаївської райдержадміністрації