Черкащан запрошують взяти участь у Міжнародному конкурсі «Перлина Fest»

Дата: 08.10.2019 13:58

Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest» відбудеться 9 листопада у Колонній залі Київської міської державної адміністрації (м. Київ, вул. Хрещатик, 36) за сприяння Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Української асоціації районних та обласних рад» та Київської міської державної адміністрації, українсько-німецької благодійної організації «Благодійний фонд інновацій та розвитку» та EVENT-компанії «Перлини України». Організатори заходу запрошують провідні дитячі культурні заклади Черкащини взяти участь у конкурсі.

Цьогоріч Фестиваль відбудеться вдев’яте під девізом «Творчість заради майбутнього!», та має на меті показати усю культурну різноманітність України, увібравши самобутність традицій, що передаються від покоління до покоління протягом нашої історії. Окремою номінацією, започаткованою Українською асоціацією районних та обласних рад, стала номінація «Перлина громади» за особливий твір, що розкриває самобутність культури регіону України.

Контакти оргкомітету: 044-586-40-11, 067-520-11-35, perlynafestua@gmail.com

Детальніше за вебпокликанням: http://www.perlyny.com.ua