Проведено огляд сил цивільного захисту Чорнобаївського району

Дата: 02.10.2019 12:19

Відповідно до розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації  від 31.01.2019 № 55 «Про затвердження регіонального плану основних заходів цивільного захисту на 2019 рік» комісією в складі  представників Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області та  управління цивільного захисту Черкаської обласної державної адміністрації  з 23.09.2019 по 02.10.2019 року  в районі  проведено  контрольну перевірку за виконанням вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки.

В рамках  контрольної перевірки 2 жовтня 2019 року проведено  огляд сил  цивільного захисту району.

До огляду представлені техніка і оснащення оперативно-рятувальної служби Чорнобаївського РС Управління ДСНС України у Черкаській області, сили і засоби спеціалізованих служб енергетики, захисту рослин і тварин (рухома ланка ветеринарної розвідки), торгівлі і харчування (пересувний пункт харчування), комунально-технічна та інженерна служба, служби охорони громадського порядку та інші служби цивільного захисту району.

Огляд здійснювали перший заступник начальника Управління ДСНС України у Черкаській області – Голова комісії, полковник служби цивільного захисту Сергій Озеран, перший заступник голови районної державної адміністрації Валентина Стилик, члени комісії.

Метою проведення даного заходу є удосконалення навичок керівного складу цивільного захисту у приведенні підпорядкованих органів управління в готовність до дій за призначенням та злагодження органів управління; підвищення навиків керівного складу в управлінні підпорядкованими силами і засобами, організація взаємодії у ході реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру; надання практичних навичок із збору, обробки та аналізу інформації про обстановку, підготовки даних для прийняття рішення начальником цивільного захисту району, планування дій органів управління та сил, своєчасного доведення завдань до підлеглих, безперервного управління ними у ході проведення рятувальних та інших невідкладних робіт; перевірка стану підготовки (перепідготовки) керівного складу органів управління, служб, невоєнізованих формувань, працюючого і непрацюючого населення до дій при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.