Ви прославляєте регіон на світовій арені, – Ігор Шевченко відзначив черкаських баскетболістів (ФОТО)

Дата: 30.09.2019 08:09

Голова Черкаської ОДА Ігор Шевченко вручив грамоти гравцям БК “Черкаські Мавпи” Микиті Руслову та Івану Ткаченку та привітав баскетболістів із бронзовою нагородою в Лізі націй із баскетболу 3х3.

– Приємно, що у нас є такі талановиті хлопці, котрі прославляють Черкащину на світовій спортивній арені. Ви подаєте гідний приклад підростаючому поколінню. Знаю, ви навчаєте дітей, які захоплюються цим видом спорту, ділитеся досвідом та знаннями. Це дуже важливо, бо, дивлячись на ваші успіхи, і вони вірять у свої сили та перемогу, – зазначив Ігор Шевченко.

Окрему подяку голова Черкаської ОДА висловив головному тренеру команди Максиму Міхельсону.

У свою чергу керівники клубу запросили Ігоря Шевченка на домашні матчі “Черкаських Мавп”.

За кілька днів Микита Руслов та Іван Ткаченко разом із збірною України з баскетболу 3х3 вирушають на чемпіонат світу.

Зауважимо, що Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА протягом 2019-го року  організувало 16 спортивних заходів з баскетболу: збірні команди області з баскетболу взяли участь у 11 всеукраїнських змаганнях, провели 3 навчально-тренувальних зборів з метою підготовки, відбулися 2 чемпіонати області. На розвиток цього виду спорту у 2019-му спрямули 262 тис грн.