Питання захисту прав дитини знаходиться на контролі райдержадміністрації

Дата: 25.09.2019 14:32

Сьогодні під головуванням першого заступника голови Чорнобаївської райдержадміністрації  Валентини Стилик відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На порядку денному розглядалися 5 питань, які стосувались надання дозволу органу опіки та піклування на дарування земельної ділянки малолітній дитині, на продаж житла з придбанням іншого та на дарування житлового будинку та земельної ділянки неповнолітній дитині.

Також розглядалось питання не виконання батьківських обов’язків громадянкою щодо шести її малолітніх дітей.  У зв’язку із можливою загрозою для життя і здоров’я малолітніх дітей, систематичним невиконанням матір’ю батьківських обов’язків підготовлено матеріали та  відповідний висновок органу опіки та піклування щодо доцільності позбавлення її батьківських прав та вирішено направити до Чорнобаївського районного суду для розгляду.

На засідання комісії  були запрошені заявники та Франківський сільський голова Геннадій Романенко.

Під час роботи комісії обговорено всі питання, які необхідно було вирішити, надано рекомендації керівників районних служб та спеціалістів (відповідно профілю) та прийняті рішення з метою захисту прав та інтересів дітей.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян апарату РДА