Три сучасних автомобілі швидкої допомоги – Черкащині

Дата: 19.09.2019 08:21

Три автівки швидкої допомоги класу «В» передали Черкаському обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Про це інформує Центр. За їхнім повідомленням, область отримала «швидкі» завдяки ініціативі Президента України Володимира Зеленського в межах проекту Фонду Ріната Ахметова.

Ключі від нових автомобілів керівництву Центру вручили Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков, перший заступник керівника Офісу Президента України Сергій Трофімов та голова комітету з питань охорони здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, який водночас є і радником Президента з питань медицини, Михайло Радуцький.

Автівки направлять до Уманської, Смілянської та Черкаської станцій швидкої медичної допомоги.

Загалом Центр отримав уже 5 «швидких» в цьому році. Очікують на ще один автомобіль для відділу реагування на надзвичайні ситуації та виїзної консультативної допомоги.

– Завдяки цим автомобілям, які обладнані за найкращими європейськими стандартами, ще більша кількість пацієнтів вчасно отримуватиме якісну медичну допомогу. До того ж автівки облаштовані так, аби пацієнти перебували в максимально комфортних умовах, – зазначає директор Цетру Ігор Фесун.