Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Дата: 17.03.2019 10:45

Невід’ємною частиною соціально значущих складових господарського комплексу Чорнобаївського  району - є сфера послуг, тому що це – тепло й затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, доступні  побутові послуги.

Існування цих простих благ  – запорука добробуту жителів, їх  хорошого настрою та гарного самопочуття.

Пріоритетним завданням органів влади всіх рівнів – є створення комфортних умов для життя людей у нашому районі, що, відповідно, вимагає від фахівців галузей постійної роботи над розвитком житлово-комунального господарства та сфери послуг.

Дякую вам, трудівники галузі, за відповідальну та почесну працю на благо людей. Бажаю вам і вашим родинам доброго здоров’я, щастя,  миру, хороших матеріальних статків, душевного тепла, професійних здобутків та поваги від людей.

Сподіваюсь, що спільними зусиллями влади та територіальних громад нам вдасться подолати всі проблеми, пов’язані із облаштуванням нашого побуту та підняттям  рівня надання   послуг.

Із повагою  голова

Чорнобаївської райдержадміністрації  Сергій Джоболда