Днем пам'яті та примирення

Дата: 09.05.2019 10:02

Шановні  ветерани війни,  дорогі жителі Чорнобаївщини!

Чорнобаївська районна державна адміністрація щиро вітає  всіх жителів району із Днем пам’яті та примирення та 74-ою річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Дорогою ціною дісталася перемога українському народові. Та ніколи не згасне пам’ять про тих, кому довелося пройти випробування найжорстокішою в історії людства війною, хто поневірявся в фашистській неволі, хто вірно чекав і надіявся,  наближаючи цим Перемогу.

Сьогодні військова агресія на сході країни знову затьмарила наше небо, майже щодня забираючи життя найкращих українських воїнів. Тож битва нашого народу за перемогу триває.

І саме подвиг ветеранів Другої Світової війни надихає сучасних героїв до нових героїчних вчинків. Адже завдячуючи їм, ми маємо яскравий приклад незламності духу, сили волі та того, як сильно потрібно любити свою Україну, щоб подолати ворога та вибороти перемогу.

Бажаю всім Вам здоров'я, благополуччя, миру та процвітання в рідній незалежній Україні!

Вічна пам'ять загиблим, честь і слава живим Героям!

Із повагою  голова

Чорнобаївської райдержадміністрації  Сергій Джоболда