День Незалежності України

Дата: 24.08.2019 09:06

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЧОРНОБАЇВЩИНИ!

24 серпня  1991 року  Верховна  Рада України проголосила  Акт про державну  незалежність України, яким започаткувала нову еру в історії української державності.

Це результат тисячолітньої боротьби нашого народу за право мати свою державу. Минуть десятиліття  і століття, але цей день  назавжди залишиться найголовнішим святом  українців.

І лише економічно процвітаюча держава, де головним пріоритетом є права людини, громадянина, а найвищою цінністю – людське життя, може стати рівною серед рівних, і вільною серед вільних у світовому співтоваристві.

А щоб досягти  такого поступу,  необхідні цілеспрямованість, терпіння  і велике бажання всіх і кожного  зробити життя  заможнішим,  що й доводять    своєю працею та неймовірними зусиллями наші земляки -  працівники сільського господарства, промисловості, соціальної сфери району. За це вам велика людська вдячність.

Святкуючи разом з вами, від душі вітаю Вас  з  нагоди великого національного свята – Дня незалежності України.

Бажаю всім  міцного здоров’я, гарного настрою, радості, щастя, миру, незламної віри у щасливе майбутнє своєї країни!

Із повагою

перший заступник  голови

районної державної адміністрації                                            Валентина Стилик