День кооперації
Шановні працівники, ветерани та пайовики споживчої кооперації Чорнобаївщини!
Від імені районної державної адміністрації вітаю вас з Міжнародним днем кооперації!
Завдяки невтомній праці багатьох поколінь у споживчій кооперації нашого району створена значна матеріально-технічна база, що стала важливою складовою частиною соціальної інфраструктури населених пунктів Чорнобаївщини..
І сьогодні своєю діяльністю Ви вносите вагомий вклад в організацію торговельного обслуговування сільського населення, задоволенню потреб людей у якісних товарах і послугах, створюєте умови для підвищення добробуту населення.
Щиросердно бажаю всім кооператорам Чорнобаївщини наснаги і успіхів, щоб зміни на краще стали невідворотними, а споживча кооперація й надалі посідала гідне місце у соціально-економічному житті району.
Міцного здоров’я, стійкої віри в себе, людського щастя, добробуту процвітання усім вам і вашим родинам!
Зі святом!
Із повагою перший заступник голови РДА ВАЛЕНТИНА СТИЛИК