З незаконного обігу вилучено партію імпортної обігріваючої техніки вартістю майже 7,7 млн. грн.

Дата: 13.09.2019 08:09

В ході проведення операції «Рубіж», «Мережа», «Бастіон» та розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 191, ч. 2 ст. 364-1 КК України, працівниками податкової міліції викрито службових осіб однієї з місцевих компаній, які імпортували в Україну з Болгарії водонагріваючу техніку за заниженою митною вартістю.

У подальшому продукцію частково реалізовували за готівку, в т.ч. через веб-сайт підприємства в мережі Інтернет, без відображення в податковій та бухгалтерській звітності, а документально відображали постачання таких товарів в адресу підприємств з ознаками фіктивності.

Протягом 2016-2019 років було імпортовано водонагрівачів та комплектуючих до них на загальну суму понад 46 млн. грн., а сума привласнених коштів внаслідок зловживання службовим становищем склала 8 млн. грн.

На підставі ухвал суду, проведено санкціоновані обшуки в офісних та складських приміщеннях компанії, за результатами яких вилучено водонагріваючої техніки на суму 7 млн. 650 тис. грн.

Проводяться подальші перевірочні заходи