Виїзний прийом громадян на території Веселохутірської сільської ради

Дата: 11.09.2019 14:37

З метою поглибленого вивчення та вирішення існуючих проблем територіальних громад, покращення роботи об’єктів інфраструктури, надання консультативної допомоги населенню району, відповідно до затвердженого графіку,  перший заступник голови районної державної адміністрації Валентина Стилик провела виїзний прийом громадян на території Веселохутірської  сільської ради.

Разом з секретарем сільської ради  Володимиром Лопаткіним Валентина Борисівна  розглянула та обговорила актуальні питання соціально-економічного розвитку  територіальної громади та шляхи позитивного їх вирішення.

В ході робочої поїздки Валентина Стилик  ознайомилася з роботою закладів соціальної сфери села, зокрема  сільського клубу, фельдшерсько- акушерського пункту та навчально-виховного комплексу.

При огляді   ФАПу перший заступник голови райдержадміністрації перевірила наявність медикаментів  для надання невідкладної медичної допомоги.

В Веселохутірському НВК Валентина Борисівна особливу увагу приділила спілкуванню з учнями першого класу.

Оглянула  зони освітніх осередків у класній кімнаті першокласників для облаштування яких з районного бюджету в цьому році виділено 10 000 грн.

А також  відремонтовані класні кімнати, шкільну їдальню та  харчоблок навчального закладу, в якому  в цьому році встановлено енергозберігаючі вікна на суму 30, 9 тис. грн.

За інформацією відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та

звернень громадян апарату райдержадміністрації