В ОДА провели засідання комісії з питань упорядкування обліку юридичних осіб державної форми власності

Дата: 04.09.2019 17:02

З метою виконання завдань Фонду державного майна України відбулось засідання комісії облдержадміністрації з питань упорядкування обліку юридичних осіб державної форми власності, які знаходяться на території області та визначені Фондом державного майна України як такі, що підлягають упорядкуванню.

Протягом III кварталу 2019 року Департаментом інфраструктури Черкаської ОДА проведено обстеження та складено акти обстежень по 21 юридичній особі державної форми власності.

Інформація про результати роботи вищезазначеної комісії щоквартально направляється Фонду державного майна України, який в свою чергу, буде пропонувати Кабінету Міністрів України внести певні зміни до Реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

За інформацією Департаменту інфраструктури, розвитку та утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення облдержадміністрації