Дмитрушківська амбулаторія майже готова до прийому перших пацієнтів (ФОТО)

Дата: 30.08.2019 15:57

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини на території Дмитрушківської ОТГ, що на Уманщині, – на фінальному етапі будівництва. Тут уже завершили земляні роботи, влаштували фундамент, звели стіни, влаштували дах, провели внутрішні інженерні, телекомунікаційні мережі, зовнішні та внутрішні опоряджувальні роботи.

Теперішні результати оглянув перший заступник голови ОДА Тарас Висоцький. Він каже: найближчим часом генеральна підрядна організація, уклавши договір із Департаментом містобудування, архітектури, будівництва та ЖКГ ОДА, матиме змогу закупити медичне обладнання, устаткування та необхідні засоби для медустанови:

– Після цього вже зможемо ввести в експлуатацію тамтешню амбулаторію. Між тим, нині тривають відкриті торги на придбання службового автотранспорту для медичних працівників амбулаторії.

Додамо також, загальна вартість об’єкта будівництва сягає понад 8,8 млн грн. Замовником є Департамент містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Черкаської ОДА.

Нагадаємо, в області будують 21 амбулаторію загальної практики сімейної медицини: 9 – групової практики та 12 – монопрактики. Планують збудувати ще 4 амбулаторії. Держава при цьому фінансує 90% вартості будівництва амбулаторій, на місцях мають забезпечити десятивідсоткове співфінансування.