Черкаські юні техніки вибороли першість на змаганнях чемпіонату України з автомодельного спорту

Дата: 28.08.2019 16:16

Днями в Одесі відбулися змагання чемпіонату України з автомодельного спорту (юніори, юнаки) радіокеровані моделі, класи позашляхових та шосейних перегонів, присвяченого 28-річниці Незалежності України.

У змаганнях командну першість виборювали 10 команд з різних куточків України – Черкаської, Хмельницької, Дніпропетровської, Луганської, Тернопільської, Одеської, Запорізької, Харківської, Миколаївської областей та м. Києва.

Представники нашої області повернулися зі змагань з перемогою. Першість на змаганнях здобули вихованці Черкаського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради.

Серед переможців – Ткаченко Даніїл, Упир Денис, Козак Натан, Новосельський Ілля, Полосухіна Марія, Паламарчук Максим, Ковалець Денис, ПонизькоДаніїл, Корсакевич Валентин, Халявко Антон, Очеретній Матвій, Шматко Дмитро.

Вітаємо переможців-спортсменів та їхніх наставників – Олександра Ткаченка та Костянтина Полосухіна.

За інформацією Департаменту освіти і науки облдержадміністрації