Увага! Консультують юристи служби зайнятості

Дата: 27.08.2019 10:13

Чи потрібно випускникам вищих та професійно-технічних навчальних закладів при реєстрації в службі зайнятості подавати  «Довідку про надання можливості самостійного працевлаштування» або «Довідку навчального закладу про підтвердження форми навчання»?

Не потрібно.

Кабінет міністрів України спростив процедуру реєстрації безробітних з числа випускників. Згідно постанови КМУ №792 від 19.09.2018 року  «Про затвердження порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб які шукають роботу», що вступила в дії 01.01.2019 року випускники, які навчались за державним замовленням і звернулися до служби зайнятості зайнятості протягом одного року з дня закінчення навчання, не повинні подавати направлення на роботу або довідку про надання можливості самостійного працевлаштування, а ті випускники, що навчалися на контрактній основі і звернулися до територіального органу протягом одного року з дня закінчення навчання, - довідку навчального закладу про підтвердження форми навчання.