Дата: 14.08.2019 16:46

Увага!!! Дорогі чорнобаївці!

17 серпня 2019 року о 10 годині в с. Красенівка відбудеться Всеукраїнське свято богатирської сили на призи пам’яті Івана Піддубного, нашого земляка, всесвітньовідомого борця, шестиразового чемпіона світу з боротьби.

Участь в турнірі з греко-римської боротьби візьмуть спортсмени різних вагових категорій зі всієї України та ближнього зарубіжжя. Численною буде й глядацька аудиторія.

У програмі свята богатирське шоу «Найсильніша людина свята – 2019», показові виступи: Європейської федерації Лао-Тайських бойових мистецтв «Білий лотос», спортивного клубу з паурліфтингу  «Вікинги» смт Чорнобай, вихованців Чорнобаївської районної ДЮСШ з дзюдо, спортсменів тхеквондо ВТФ в Черкаській області,  вихованців Черкаської обласної ДЮСШ «Олімпія» з художньої та спортивної гімнастики, танцювального колективу Pole dance studio "Flying Dance"   місто   Сміла, концертна програма,  а також  виставки-продажі, святкова  лотерея, конкурсно-розважальна програма для дітей та дорослих, частування, Спаський ярмарок та святкова  дискотека.

Бажаючих поїхати  на свято запрошуємо  скористатись безкоштовним пасажирським транспортом, який   рушає від Чорнобаїської  РДА

о 9 годині ранку.

Оргкомітет Всеукраїнського