З суботи на Черкащині розпочинається сезон полювання на пернату дичину

Дата: 09.08.2019 08:11

Сезон полювання на пернату дичину на Черкащину розпочнеться з 10 серпня та триватиме до 29 грудня поточного року включно. Днями полювання встановлено середу, суботу та неділю.

Всього в області функціонує 55 мисливських господарства, з них 5 підпорядковані обласному управлінню. Решта­ – мисливські господарства системи Українського товариства мисливців та рибалок та інших користувачів. Офіційно в Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства зареєстровано понад 20 тисяч мисливців.

Лісівники нагадують, що кожен мисливець зобов’язаний мати при собі посвідчення мисливця, щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання, відстрільну картку, дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю. У разі використання під час полювання собак мисливських порід чи інших ловчих звірів і птахів, на них потрібно мати відповідний паспорт.

У зв’язку з тим, що триває пожежонебезпечний період, лісівники закликають всіх мисливців не розводити вогонь у лісах і торфовищах та дотримуватися техніки безпеки під час використання зброї. Також наголошуємо на дбайливому ставленні до багатств флори та фауни нашого краю.

За інформацією обласного управління лісового та мисливського господарства