Командно-штабні навчання з територіальної оборони розпочалися на Черкащині

Дата: 06.08.2019 09:11

Призвані на навчання військовозобов’язані з Черкас та району, з самого ранку почали прибувати до Черкаського обласного військового комісаріату. Саме тут вони пройшли перевірку військовою службою правопорядку, медичну комісію, а також отримали нову форму та взуття, інфогрмують в обласному комісаріаті.

Після ознайомлення з своїми посадовими обов’язками офіцери відправились на урочисте шикування. Привітали із початком навчань заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Констянтин Омаргалієв, командир бригади Анатолій Стуженко, волонтер Олександр Скічко та заступник обласного комісара Олег Захаренко.

Під час шикування офіцерам бригади вручили шеврони приналежності до підрозділу 118 окремої бригади територіальної оборони. Після урочистостей офіцери відправились на перші теоретичні заняття.