Поточний ремонт дороги Т-24-17 /Н-08/-Чорнобай-Хрестителеве-Оржиця-Лубни км 0+000- км 8+300

Дата: 02.08.2019 10:31

В рамках оголошеного тендеру Службою автомобільних доріг в Черкаській області на проведення поточного дрібного ремонту  автомобільної дороги державного значення Т-24-17 /Н-08/-Чорнобай-Хрестителеве-Оржиця-Лубни км 0+000- км 8+300 на непроїзних ділянках доріг від перехрестя  автошляху Чорнобай-Мельники з Кременчуцькою трасою в напрямку Чорнобая виконано влаштування асфальтобетонного  покриття та планування узбіч на загальну суму 2660 тис. грн., з яких 1500 тис.грн. виділені з районного бюджету. Загалом ліквідовано ямковість на площі 6800 кв.м. Проте виділених коштів не вистачило на завершення ремонту найбільш вражених ділянок дороги до Чорнобаю.