Дата: 26.07.2019 15:45

26 липня відбувся виїзний прийом громадян директором Департаменту інфраструктури, розвитку та утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення Черкаської обласної державної адміністрації Сергієм Чубанем.

В ході прийому піднімалося питання проведення ремонту пошкодженої ділянки дороги загального користування місцевого значення О 241918 /ст.Пальмира-Чорнобай-Іркліїв/-Богодухівка-/Красенівка-Привітне/, яка перебуває на балансі Черкаської обласної державної адміністрації в с.Богодухівка.

02.06.2019 року після проходження дощу на дорожньому полотні  містка з’явилися просідання  та тріщини. Частково розмиті бокові поверхні дамби, зрушено огороджувальні конструкції.

Сергій Чубань разом  начальником відділу економіки райдержадміністрації Іриною Вовк та Богодухівським сільським головою Іриною Олашин оглянули пошкоджену ділянку дороги.

Черкаською обласною державною адміністрацією прийнято розпорядження від 19.07.2019 № 489 «Про внесення змін до розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації від 21.02.2019 № 88», яким до переліку об’єктів, які підлягають першочерговому ремонту включено поточний дрібний ремонт ділянки автомобільної дороги загального користування місцевого значення  О 241918 /ст.Пальмира-Чорнобай-Іркліїв/-Богодухівка-/Красенівка-Привітне/ км 9+000 – км 9+200,  яка проходить по дамбі через р.Ірклій.

На сьогодні ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області», яке виконує функції замовника, виготовляє проектно-кошторисну документацію на поточний дрібний ремонт вищезгаданої ділянки дороги та веде перемовини з підрядниками щодо заключення договору на проведення робіт.

По ремонту гідрологічної споруди, яка не перебуває на балансі Черкаської обласної державної адміністрації, директором департаменту надано рекомендації голові Богодухівської сільської ради щодо прийняття її на баланс сільської ради та необхідності проведення ремонту. Також надано рекомендації щодо виділення коштів з місцевого бюджету на ремонт дороги загального користування місцевого значення, встановлення дорожніх знаків по обмеженню швидкості руху автомобілів та їх ваги, шляхом прийняття депутатами сільської ради відповідно програми.