Відбулася підсумкова нарада

Дата: 26.07.2019 15:31

Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації провела  нараду з начальниками управлінь та відділів райдержадміністрації, керівниками бюджетних установ району по підведенню підсумків роботи за тиждень.

Першочергово Валентиною  Стилик було проведено аналіз проблемних питань, щодо організації роботи структурних підрозділів райдержадміністрації та соціальної сфери   району, порушених на Раді районів, що відбулася 25 липня в Черкаській облдержадміністрації.

Зокрема  розглянуто питання створення службою у справа дітей райдержадміністрації  комісії з прийняття рішень щодо формування потреби для спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб їх числа, забезпечення дидактичними матеріалами, меблями та комп’ютерною технікою  початкової школи відповідно до концепції   «Нова Українська школа», хід реформування комунального некомерційного підприємства «Чорнобаївська багатопрофільна лікаря Чорнобаївської районної ради», стан  проведення ремонтних робіт в закладах, освіти, культури та охорони здоров’я районну, підготовка до нового опалювального періоду, проведення  управлінням агропромислового розвитку райдержадміністрації інвентаризації  використання земель сільськогосподарського призначення, паспортизації водних об’єктів, які розташовані на території району.

В ході наради  визначено  першочергові заходи щодо покращення діяльності по даних напрямках.