Рятувальники провели навчання на льоду

Дата: 08.02.2019 15:59

Всупереч постійним попердженням рятувальників про небезпеку для життя та здоров’я, яку приховує в собі крига на зимових водоймах, громадяни продовжують випробовувати долю, виходячи на риболовлю або просто розважаючись на льоду.

В звязку з цим, 8 лютого, рятувальники 6 Державного пожежно – рятувального підрозділу провели практичне заняття щодо організації пошуку та рятування людей на водних об’єктах в зимовий період.

Показові навчання рятувальники організували на річці Ірклій, де відпрацювали різні способи порятунку, а саме: за допомогою рятувального кругу, так званої соломини, та штурмової драбини.

Головне, зазначають рятувальники, направляючись на водойми взимку треба бути підготовленим. Людям які потрапити під лід потрібно дотримуватися певних простих правил.

По-перше, морально – не можна панікувати в надзвичайні ситуації, а по-друге, необхідно мати при собі бодай елементарні підручні засоби захисту, що можуть врятувати життя. Також рятувальники наголошують, що не варто виходити на лід поодинці, краще, аби поруч була людина, яка зможе допомогти.