Свято до Дня захисту дітей відбулося у відділенні денного догляду для дітей з інвалідністю “Промінчик”

Дата: 31.05.2018 15:58

Міжнародний день захисту дітей, який щорічно відзначається в усьому світі 1 червня, дає надію кожному малюку на щасливі миті дитинства.

В переддень свята у Чорнобаївському районі не залишилися без уваги з боку дорослих діти з особливими потребами. Для вихованців відділення денного догляду для дітей з інвалідністю “Промінчик” було організовано свято добра, посмішок і подарунків.

На святкові заходи до «Промінчика» традиційно завітали голова райдержадміністрації Сергій Джоболда, перший заступник голови райдержадміністрації Валентина Стилик, селищний голова Алла Мірошниченко, постійний меценат центру, директор СТОВ «Світанок» Іван Тітаренко та представник ПП «Імперіал плюс» Тетяна Любарська.

Гості свята привітали вихованців центру зі святом та вручили подарунки й солодощі, а діти в свою чергу порадували дорослих веселою концертною програмою та з великим задоволенням грали в рухливі ігри.

Відділення денного догляду для дітей з інвалідністю «Промінчик» відвідують 27 дітей. Заклад утримується за рахунок коштів районного бюджету, на 2018 рік на утримання передбачено 625 тис. грн.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації