Рятувальники проводять роз'яснювальну роботу з громадянами приватного житлового сектору

В умовах стійких морозів різко зростає кількість пожеж у житловому секторі громадян. Головна причини їх виникнення - порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації приладів пічного опалення. З метою профілактики виникнення пожеж і трагічних випадків рятувальниками проводять роз'яснювально-профілактичні заходи серед населення.

14 лютого фахівці Чорнобаївського районного сектору  Управління ДСНС України у Черкаській області провели профілактичні відпрацювання житлового сектору в смт Чорнобай.

В ході інструктажів співробітники ДСНС України оглянули у помешканнях громадян прилади опалення й електромереж та вказали на необхідності приведення їх у безпечний протипожежний стан. Крім того, рятувальники довели основні вимоги правил безпеки життєдіяльності у побуті та вручили з тієї тематики профілактичні листівки й пам’ятки.

За інформацією Управління ДСНС України у Черкаській області