З нагоди Дня селища чорнобаївцям вручили заслужені нагороди та цінні подарунки

Дата: 24.09.2018 12:40

У суботу, 22 вересня, селище Чорнобай відзначило свій черговий день народження. Святкування пройшло у парковій зоні районного Будинку культури.

Привітала чорнобаївців зі святом керівник апарату Чорнобаївської райдержадміністрації Оксана Брагінець.

– Шановні чорнобаївців! Мені дуже приємно від імені районної державної адміністрації та районної ради привітати всіх із нашим святом. Селище має столітні традиції, які сьогодні кожен із нас зберігає, примножує та розвиває своєю щоденною працею. Я дякую всім за небайдужість до життя селища та життя району. Хочу подякувати Аллі Олексіївні та депутатському корпусу селищної ради за ті спільні проекти, які були здійснені за підтримки селищної ради. Уже найближчим часом за кошти районного та селищного бюджетів буде придбано автобус для підвезення жителів села Савківка. Також спільним проектом є підтримка Центру первинної медико-санітарної допомоги, зокрема  придбання автомобіля для виїздів на виклики терапевтів на території громади. Окрім цього, для покращення надання медичних послуг жителям району селище взяло участь у співфінансуванні придбання флюорографа і мамографа. Флюорограф уже встановлений, мамограф привезений і після завершення ремонту приміщення буде встановлений. Спільними зусиллями проводиться капітальний ремонт спортивного комплексу. Оксана Анатоліївна побажала усім миру, благополуччя і достатку.

Від імені районної державної адміністрації вона вручила грамоти та цінні подарунки. Так, за  високий професіоналізм, сумлінну працю та з нагоди Дня селища Чорнобай грамотою Чорнобаївської районної державної адміністрації було нагороджено:

Молодіжне любительське об'єднання «Клуб веселих та найкмітливіших» Чорнобаївського районного будинку культури (керівник – Купчин Андрій Іванович)

Копицю Віру Григорівну - вчителя географії Чорнобаївської гімназії

Келеберду Олексія Ілліча - лікаря-хірурга поліклініки Чорнобаївської ЦРЛ

Момота Віталія Михайловича - голову районної та селищної ради ветеранів

Муньку Тетяну Іванівну - керівника апарату Асоціації «Незалежне об'єднання сільськогосподарських підприємств Чорнобаївського району»

Іваненка Володимира Ілліча - техніка штучного осіменіння СТОВ «Агроко»

Проценка Сергія Васильовича - тракториста  СТОВ «Агроко».

Під час заходу гості свята мали змогу насолодитися виступами  учасників художньої самодіяльності Будинку культури та Школи мистецтв, взяти участь у лотереї, скуштувати солодких виробів від майстринь селища та взяти участь у презентації кутків.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату районної державної адміністрації