Яскравий «Промінчик » реабілітаційного центру для дітей радо приймав гостей

Дата: 05.12.2017 15:54

4 грудня у відділенні денного догляду для дітей з інвалідністю «Промінчик» відбувся захід з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю.

Вже традиційно в цей день діти чекали гостей. З солодощами та подарунками завітали на гостини голова райдержадміністрації  Сергій Джоболда, селищний голова Алла Мірошніченко та  постійні спонсори: керівник СТОВ "Світанок" Іван Тітаренко та представник ПП "Імперіал Плюс" Тетяна  Любарська.

Зі словами подяки за гарно підготовлене свято звернувся до вихованців та працівників закладу голова райдержадміністрації Сергій Джоболда, - Ростіть добрими, щирими, чуйними, веселими і справедливими. Я вірю в те, що ви знайдете своє покликання. Адже кожна людина тільки тоді досягає  успіхів у житті, коли вона сама вірить у свої сили, - та побажав дітям здоров’я та успіхів у житті.

За участі вихованців «Промінчика» пройшов святковий концерт, де діти  виступали в ролі артистів та продемонстрували свої таланти. Свято проходило в приємній та зворушливій атмосфері.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації