Чорнобаївська районна державна адміністрація
Чорнобаївський район, Черкаська область

Учні Чорнобаївської дитячої школи мистецтв взяли активну участь у фестиваль-конкурсі дитячої творчості «Штурм» та зайняли перші місця

Переглядів: 379

    1 та 2 квітня у приміщенні Черкаської обласної філармонії відбувся третій Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої творчості «Штурм».

    На конкурсі були представлені такі номінації: інструментальний, театральний, оригінальний, хореографічний, вокальний жанр та художнє мистецтво, а це просто неймовірна кількість учасників конкурсу з усіх куточків України.

    Учні вокального відділу Чорнобаївської дитячої школи мистецтв взяли активну участь у конкурсі та отримали такі нагороди:
1 місце – Руслана Татаровська (народний спів, 5 вікова категорія),
2 місце – Анжела Очеретня (народний спів, 5 вікова категорія),
Серед учнів молодших класів також є переможці: дипломи 2 ступеня отримали Рябуха Саміра (естрадний спів, 3 вікова категорія) та Марія Гриценко (народний спів, 3 вікова категорія). 

    До конкурсу учнів підготувала викладач сольного співу Чорнобаївської дитячої школи мистецтв Валентина Пятікова. 

    В номінації інструменталісти Олександра Баранник (фортепіано) отримала диплом за участь (викладач Олена Лобода).

    Художній клас Чорнобаївської районної дитячої школи мистецтв представляло 12 учнів, з яких двоє отримали нагороди, а саме: Вікторія Пойда 2 місце в 2 віковій категорії і Софія Волошина 1 місце в 1 віковій категорії (викладач Сергій Двірний).« повернутися до списку новин