ТАЛАНОВИТІ ЧОРНОБАЇВСЬКІ БАНДУРИСТКИ - СЕРЕД КРАЩИХ ВИКОНАВЦІВ УКРАЇНИ

Дата: 28.02.2018 15:52

З 23 по 27 лютого в Кропивницькому відбувся щорічний, традиційний Всеукраїнський фестиваль - конкурс виконавців на народних інструментах «Провесінь» організований  Міністерством культури України.

У конкурсі взяли участь учні дитячих музичних шкіл, шкіл мистецтв та музичних училищ України.  Чорнобаївську дитячу школу мистецтв у категорії бандуристи-інструменталісти, де змагалось 38 конкурсантів, гідно представили талановиті учениці - Віка Яременко та Аліна Мурав’я.

Журі конкурсу, серед яких були професори,  доценти Національної музичної Академії України ім. П.І. Чайковського, заслужені артисти України,  високо оцінили рівень підготовки бандуристок  Чорнобаївської  школи мистецтв.

Завдяки професійності викладачів Лариси Райман, Тетяни Танцюри,  концертмейстера Людмили  Лисенко вихованці виконали конкурсні програми на відмінно.

В результаті  Віка Яременко отримала Диплом лауреата І ступеня, Аліна Мурав’я - диплом лауреата II ступеня, а викладачів нагороджено сертифікатами за хорошу підготовку конкурсанток.

За інформацією відділу культури і туризму