В Чорнобаї відбувся турнір з настільного тенісу пам’яті Григорія Мазура

Дата: 25.03.2019 15:51

У Чорнобаївському районному спортивному комплексі пройшов турнір з тенісу пам'яті колишнього завідувача травматологічним відділенням центральної районної лікарні Григорія Мазура - Заслуженого  лікаря України, умілого наставника, спортсмена, громадського діяча,  ім’я якого знають і пам’ятають далеко за межами нашої і сусідніх  областей.

В цей день тут зібрались всі ті хто його знав, хто з ним працював і тренувався, аби згадати якою він був прекрасною людиною.

Учасників з відкриттям змагань привітали голова районної державної адміністрації Сергій Джоболда, Почесний голова асоціації Незалежного об'єднання сільгосппідприємств Чорнобаївського р-ну Черкаської області Петро Душейко, Олімпійський чемпіон з веслування на каное Андрій Хіміч, благочинний Чорнобаївського району, отець Валерій, від родини Мазурів виступила дружина Григорія Юрійовича - Любов Олексіївна.

• Григорій Мазур завжди був у перших рядах тих, хто тримав своє відділення на високому рівні. Це нелегка праця, відповідальна, яка, окрім знань, потребує впевненості й людяності, великих душевних і фізичних сил, - зазначив очільник району.  - Він завжди вмів поєднувати ? і роботу, і спорт, і політику. Усьому, чим він займався, повністю себе віддавав, особливо вправно грав у теніс.

Тому  сьогодні,  в пам’ять про видатного лікаря ми проводимо турнір з тенісу  його імені. Це своєрідний знак вшанування його заслуг перед  Чорнобаївською громадою. Нам є чому у нього повчитись, -  наголосив Сергій Джоболда  та побажав всім любити спорт так, як його любив Григорій Юрійович.

Всього в турнірі взяли участь 67 учасників змагань.  У напруженому суперництві перемогу завоювали:

Жінки:

І місце – Людмила Кудрєй (Черкаси);

ІІ місце – Юлія Лисенко (Семенівка);

ІІІ місце – Антоніна Василенко (Жовнине).

Чоловіки до 40:

І місце – Роман Маркевич (Черкаси);

ІІ місце – Антон Коновалов (Черкаси);

ІІІ місце – Валентин Лобас (Черкаси).

Чоловіки 40+

І місце – Едуард Популовський (Золотоноша);

ІІ місце – Олександр Красільніков (Черкаси);

ІІІ місце – Леонід Чурута (смт Драбів).

Також були відзначені:

Ірина Зінченко (ст. Пальмира) – найстарша учасниця змагань;

Максим Роббін (Жовнине) – наймолодший учасник змагань.

Підсумкове нагородження провели перший заступник голови Чорнобаївської районної державної адміністрації Валентина Стилик та родина Мазурів.

Проведені змагання зайвий раз засвідчили, що улюблений вид спорту  Григорія Юрійовича, настільний теніс — один із найпопулярніших видів спорту серед чоловічого та жіночого населення усіх поколінь.

За інформацією відділу організаційної роботи,                                                                               інформаційної діяльності та звернень громадян апарату райдержадміністрації