Захищати – почесна та відповідальна місія

Дата: 15.11.2018 15:51

Нещодавно в Чорнобаївській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості вкотре проведено семінар для одинадцяти зареєстрованих безробітних з орієнтації на службу в Збройних Силах України. У заході взяли участь фахівці філії та старший лейтенант районного військового комісаріату Артем Савченко.

– Захист не лише територіальної цілісності держави, а й рідного дому і сім’ї, залежить від кожного з нас. Це почесна та відповідальна місія, за виконання якої беруться справжні патріоти, - звернувся до слухачів Артем Савченко та ознайомив із умовами та терміном служби, вимогами до кандидатів, рівнем матеріального забезпечення, а також соціальними гарантіями для  військовослужбовців.

Обговорення серед учасників заходу набула інформація щодо вакантних посад і разової  грошової виплати особам, які вперше уклали контракт.

По завершенню заходу двоє осіб виявили бажання нести службу у лавах Збройних Сил України та скористалися можливістю особистого спілкування з представником районного військового комісаріату  з приводу оформлення необхідних документів.

За інформацією Чорнобаївської районної філії

Черкаського обласного центру зайнятості