«Це унікальний проект», – Юрій Ткаченко про «Холодноярську прощу»

Дата: 28.08.2017 15:50

Військово-цивільне паломництво тривало на Чигиринщині впродовж чотирьох днів. Тут відбувся фестиваль «Холодноярська проща».

Його відкрив голова Синодального управління військового духовенства УПЦ Київського патріархату митрополит Іоан. Привітав учасників прощі також голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. Традицію військового паломництва на Черкащині започаткували ще два роки тому. Нині проект набуває масштабів.

– Я дуже радий, що проща виходить на новий рівень, – зауважив очільник області. – Зі свого боку обіцяємо й надалі підтримувати проект. Я вдячний кожному, хто долучився до організації цього фестивалю. Підтримка духу наших бійців надзвичайно потрібна – митрополит Іоан зініціював велику справу. Це справді унікальний проект. Ще й в унікальному місці – нашому славному Холодному Яру.

Приймав фестиваль етнографічний комплекс «Козацький хутір», що в селі Стецівка, із 24 по 27 серпня. Тут діяло наметове містечко, фуд-корт і концертна зона. Для учасників прощі проводили майстер-класи та семінари.