Життя – мов спалах

Дата: 14.09.2017 15:49

14 вересня  в Крутьківському НВК відбулася тематична лінійка «Від крові захлинається земля, від болю сльози навертаються на очі», присвячена вшануванню пам’яті воїна-кіборга, учасника АТО, Євгенія Подолянчука.

У вшануванні взяли участь: депутат обласної ради Микола Пошиваник, начальник відділу освіти райдержадміністрації Раїса Піддубна, однополчанин, районний військовий комісар, майор  Василь Ткаченко, воїни АТО, сільський голова Ольга Положай, настоятель Свято-Миколаївської церкви Михайло, учнівський та педагогічний колектив Крутьківського НВК,  жителі села.

На подвір’ї навчального закладу встановили стенд пам’яті Євгена Подолянчука, вшанували  його хвилиною мовчання та поклали квіти до його могили.

Присутні подякували матері за сина-героя, який не шкодуючи власного життя захищав кордони України.

Війна посилає жорстокі випробування. Ми втрачаємо кращих людей, справжніх Героїв.

Герої не вмирають, вони вічно житимуть у наших серцях. Ми будемо пам’ятати про них.

За інформацією відділу освіти