В Чорнобаї відбувся святковий концерт з нагоди святкування Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 10.11.2017 15:49

У районному будинку культури з нагоди святкування Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва відбулися урочисті заходи, на яких були присутні керівники клубних закладів, бібліотек, ветерани галузі, керівники та члени творчих колективів району, майстри народного мистецтва.

– Народна мудрість говорить – без традиції нема культури, без культури нема нації, без творчості нема життя. Саме завдяки зусиллям, знанням, досвіду, таланту працівників галузі культури – національна культура у своїх кращих творах і зразках служить нашим землякам, – зі словами привітань та вдячності на адресу працівників культури виступила керівник апарату райдержадміністрації Оксана Брагінець та побажала невичерпного творчого пошуку, натхнення, особистого самоутвердження і суспільного визнання.

Почесні грамоти Чорнобаївської районної державної адміністрації за  сумлінну працю, високий професіоналізм, збереження і примноження культурної спадщини та з нагоди – Дня працівників культури та майстрів народного отримали 8 кращих працівників культури.

Теплі слова привітання висловила начальник відділу культури Світлана Шаповал та вручила кращим працівникам культури грамоти та подяки відділу культури і туризму райдержадміністрації та райкому профспілки працівників культури.

Окремі слова привітання від відділу культури райдержадміністрації Світлана Шаповал висловила на адресу працівників Великобурімського СБК, який нещодавно відзначив свій ювілей – 55 років та вручила подарунок.

На урочистостях, що проходили  в м. Черкаси  з нагоди  Всеукраїнського дня   працівників   культури   та    майстрів народного  мистецтва були відзначені і нагороджені працівники культури Чорнобаївщини – Почесною Грамотою Міністерства культури України нагороджено Андрія Купчина – керівника молодіжного любительського об’єднання “Клуб веселих та найкмітливіших» Чорнобаївського районного будинку культури за високий професіоналізм, сумлінну працю та творчі успіхи; Почесною Грамотою Черкаської обласної ради нагороджено Лідію Міщенко – директора Богодухівського сільського будинку культури за  вагомий внесок у  розвиток  культури  і мистецтва  Чорнобаївського району та високий професіоналізм.

Своїх колег музичними вітаннями привітали аматори сцени району, а гарний настрій подарувала команда КВН Чорнобаївського РБК.

Нагороджені грамотами Чорнобаївської районної державної адміністрації за  сумлінну працю, високий професіоналізм, збереження і примноження культурної спадщини та з нагоди – Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва:

1. Надія Колесник – керівник народного аматорського фольклорного колективу «Криниця» Лящівського сільського будинку культури;

2. Валентина Колєснікова – майстриня-вишивальниця с. Іркліїв;

3. Любов Кононенко – директор Малобурімського сільського будинку культури;

4. Микола Луценко – майстер-різьбяр по дереву с. Кліщинці;

5. Наталія Онищенко – бібліотекар Лукашівської сільської бібліотеки – філіал;

6. Надія Сливка – прибиральниця Великобурімського сільського будинку культури;

7. Валентина Чорненко – бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу культури і туризму;

8. Лариса Чорненко – завідуюча методичним відділом Чорнобаївського районного будинку культури.

Нагороджені грамотами відділу культури і туризму райдержадміністрації та райкому профспілки працівників культури

1. Жанна Герасімчук – директор  Мельниківського сільського будинку культури за  високий професіоналізм, сумлінну працю та творчі успіхи;

2. Світлана Даценко – прибиральница Чорнобаївського районного будинку культури за багаторічну працю та сумлінне виконання обов’язків;

3. Тетяна Дзюба – бібліотекар Тимченківської сільської бібліотеки-філіалу за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм;

4. Софія Зубенко – художник Чорнобаївського районного будинку культури за  активну творчу діяльність, високий професіоналізм та плідну працю;

5. Наталія Кріт – бібліотекар Новоселицької сільської бібліотеки-філіалу за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, плідну творчу і громадську діяльність;

6. Лідія Кузьменко – прибиральницю Чорнобаївського районного будинку культури за багаторічну сумлінну працю, добросовісне виконання обов’язків;

7. Людмила Куряча – бухгалтер централізованої бухгалтерії  відділу культури і туризму райдержадміністрації за багаторічну працю та високий професіоналізм;

8. Анатолій Ляпкало – художній керівник Чорнобаївського селищного будинку культури  за вагомий внесок у розвиток культури і мистецтва Чорнобаївського району та високий професіоналізм;

9. Ніна Ражепа – директор Тимченківського сільського будинку культури за сумлінну працю та професіоналізм.

10. Катерина Скиба – майстриня-вишивальниця (с.Іркліїв) за вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію української вишивки;

11. Владислав Чуміков – організатор культурно-дозвіллєвої діяльності Великобурімського сільського будинку культури за високий професіоналізм та творчу працю;

12. Світлана Щербина – майстриня вишивки бісером та бісероплетіння (смт Чорнобай)  за особисті творчі досягнення, високу виконавську майстерність.

Нагороджені подяками відділу культури і туризму районної державної адміністрації та райкому профспілки нагороджуються учасники народного аматорського хорового колективу  Чорнобаївського районного будинку культури:

1. Світлана Войцях – за вагомий внесок у розвиток вокально-хорового мистецтва, активну участь та високий професіоналізм;

2. Надія Шепель – за вагомий внесок у розвиток вокально-хорового мистецтва, активну участь та високий професіоналізм;

3. Микола Удод  – за вагомий внесок у розвиток вокально-хорового мистецтва,  активну участь та високий професіоналізм;

4. Микола Перехрест – за вагомий внесок у розвиток вокально-хорового мистецтва, активну участь та високий професіоналізм.